Studio wellness

Pro Vaši maximální spokojenost jsme připravili vylepšení našich hotelových služeb ve formě wellnes studia přímo v prostorách hotelu. Naši zákazníci si zde mohou vychutnat absolutní uvolnění duševní i fyzické. Jako jediný hotel v Rožmberku nad Vltavou nabízíme takto ucelený komplex relaxačních služeb v širokém okolí v podobě finské sauny, infrasauny, whirlpoolu a solária.

Sauna

Pro chladnější dny vám připravíme (v případě, že se objednáte min hodinu předem) nahřátou saunu.  Osvětlení sauny si může zákazník vybrat na přání. Colour terapie hraje velmi důležitou roli na celkovou psychiku organismu. Možnost výběru z barev: červená, zelená, modrá, žlutá nebo přímé světlo pro čtení.  Max počet osob v sauně je 4.

Infrasauna

„Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.

  • úleva pro klouby
  • posílení krevního oběhu
  • čištění pleti
  • odbourávání celulitidy
  • snížení váhy
  • redukce toxických látek

Whirlpool

Milovníci bublinek a relaxace si přijdou na své v masážní vaně plné vodních trysek zaměřených na současnou masáž všech partií těla.

Solárko

Milovníci bronzového opálení mohou využít kvalitní solárium za 10 Kč/min.